KGM32RR71H332JU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 980
Direkt
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
KGM32RR71H332JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32RR71H332JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32RR71H332JU
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)