KGM32ER72D333JU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
I lager: 600
I lager: 983
0.033 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
KGM32ER72D333JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32ER72D333JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32ER72D333JU
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)