KGM32ER72A154JU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
0.15 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
KGM32ER72A154JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32ER72A154JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32ER72A154JU
Beskrivning
CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM32ER72A154JU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)