KGM32ER71H474MU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32ER71H474MUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM32ER71H474MUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM32ER71H474MUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32ER71H474MU
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KGM32ER71H474MU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)