KGM31TCG1H682GU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
6800 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31TCG1H682GU
DigiKeys produktnummer
478-KGM31TCG1H682GUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31TCG1H682GU
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31TCG1H682GU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)