KGM31DR72A104KL
DigiKeys produktnummer
478-KGM31DR72A104KLTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM31DR72A104KLCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM31DR72A104KLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31DR72A104KL
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
KGM31DR72A104KL Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)