KGM31BR72A392JT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 230
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 2 700
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Direkt
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
3900 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
KGM31BR72A392JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BR72A392JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BR72A392JT
Beskrivning
CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BR72A392JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)