KGM31BR72A223JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BR72A223JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM31BR72A223JTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM31BR72A223JTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BR72A223JT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
KGM31BR72A223JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)