KGM31BR71H103KT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BR71H103KTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM31BR71H103KTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM31BR71H103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BR71H103KT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
KGM31BR71H103KT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)