KGM31BCG2A6R8CM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 860
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 2 940
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
6.8 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31BCG2A6R8CM
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BCG2A6R8CMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BCG2A6R8CM
Beskrivning
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BCG2A6R8CM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)