KGM31BCG2A330FT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Uppgradering
Knowles Syfer
KEMET
33 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31BCG2A330FT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BCG2A330FTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BCG2A330FT
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BCG2A330FT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)