KGM31BCG1H560KT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
I lager: 710
I lager: 383
56 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31BCG1H560KT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BCG1H560KTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BCG1H560KT
Beskrivning
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BCG1H560KT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)