KGM31BCG1H271GT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 11 994
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 880
Datablad
I lager: 691
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
270 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31BCG1H271GT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BCG1H271GTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BCG1H271GT
Beskrivning
CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BCG1H271GT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)