KGM21NR72A221JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM21NR72A221JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM21NR72A221JTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM21NR72A221JTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21NR72A221JT
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
220 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
KGM21NR72A221JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)