KGM21ECG3A330KU
DigiKeys produktnummer
478-KGM21ECG3A330KUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM21ECG3A330KUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM21ECG3A330KUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21ECG3A330KU
Beskrivning
CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
KGM21ECG3A330KU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,083" x B 0,049" (2,10 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)