KGM21BCG2A330KT
DigiKeys produktnummer
478-KGM21BCG2A330KTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM21BCG2A330KTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM21BCG2A330KTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21BCG2A330KT
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
KGM21BCG2A330KT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)