KGM21BCG2A271GT
DigiKeys produktnummer
478-KGM21BCG2A271GTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM21BCG2A271GTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM21BCG2A271GTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21BCG2A271GT
Beskrivning
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
KGM21BCG2A271GT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)