KGM21AR51E684MU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
Similar
TDK
0.68 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
KGM21AR51E684MU
DigiKeys produktnummer
478-KGM21AR51E684MUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21AR51E684MU
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X5R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM21AR51E684MU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)