KGM15BR71H104JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15BR71H104JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15BR71H104JTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15BR71H104JTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15BR71H104JT
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15BR71H104JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)