KGM15BR71C224KT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15BR71C224KTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15BR71C224KTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15BR71C224KTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15BR71C224KT
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15BR71C224KT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)