KGM15AR72A332JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15AR72A332JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15AR72A332JTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15AR72A332JTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15AR72A332JT
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15AR72A332JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)