KGM15AR72A221KM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
220 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
KGM15AR72A221KM
DigiKeys produktnummer
478-KGM15AR72A221KMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15AR72A221KM
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15AR72A221KM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)