KGM15AR71C183JT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
0.018 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
KGM15AR71C183JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15AR71C183JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15AR71C183JT
Beskrivning
CAP CER 0.018UF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)