KGM15ACG2A471GT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
470 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
KGM15ACG2A471GT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG2A471GTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG2A471GT
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG2A471GT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)