KGM15ACG2A330GT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG2A330GTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15ACG2A330GTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15ACG2A330GTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG2A330GT
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
33 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG2A330GT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)