KGM15ACG1H820FT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1H820FTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15ACG1H820FTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15ACG1H820FTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1H820FT
Beskrivning
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1H820FT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)