KGM15ACG1H390GT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1H390GTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15ACG1H390GTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15ACG1H390GTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1H390GT
Beskrivning
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
39 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1H390GT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)