KGM15ACG1E681JT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 258
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
680 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
KGM15ACG1E681JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1E681JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15ACG1E681JTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15ACG1E681JTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1E681JT
Beskrivning
CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1E681JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)