KGM15ACG1E330FT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1E330FTTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM15ACG1E330FTCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM15ACG1E330FTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1E330FT
Beskrivning
CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1E330FT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)