KGM15ACG1E271JT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | KGM15ACG1E271JT |
Beskrivning | CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 0603 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 270 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | KGM15ACG1E271JT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm) |
Tolerans ±5% | Tjocklek (max) 0,035" (0,90mm) |