KGM15ACG1C330FT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 3 825
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
Bilden för KGM15ACG1C330FT är inte tillgänglig
KGM15ACG1C330FT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1C330FTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1C330FT
Beskrivning
CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1C330FT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)