KGM05ACG1H330JN
DigiKeys produktnummer
478-KGM05ACG1H330JNTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM05ACG1H330JNCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM05ACG1H330JNDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM05ACG1H330JN
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
KGM05ACG1H330JN Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)