KGM05ACG1E1R5BH
DigiKeys produktnummer
478-KGM05ACG1E1R5BHTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM05ACG1E1R5BHCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM05ACG1E1R5BHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM05ACG1E1R5BH
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
1.5 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
KGM05ACG1E1R5BH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)