KGM05ACG1E101FN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 2 911
Datablad
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Bilden för KGM05ACG1E101FN är inte tillgänglig
KGM05ACG1E101FN
DigiKeys produktnummer
478-KGM05ACG1E101FNTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM05ACG1E101FN
Beskrivning
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
100 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
KGM05ACG1E101FN Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)