KGM03AR51C222MH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X5R 0201 (metrisk 0603)
KGM03AR51C222MH
DigiKeys produktnummer
478-KGM03AR51C222MHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM03AR51C222MH
Beskrivning
CAP CER 2200PF 16V X5R 0201
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM03AR51C222MH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)