KGK42HR73H681KY2A
DigiKeys produktnummer
478-KGK42HR73H681KY2ATR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGK42HR73H681KY2ACT-ND - Remsbit (CT)
478-KGK42HR73H681KY2ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGK42HR73H681KY2A
Beskrivning
CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Detaljerad beskrivning
680 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 1808 (metrisk 4520)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1808 (metrisk 4520)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,079" (4,50 x 2,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)