KC5032K50.0000C1GE00
DigiKeys produktnummer
478-KC5032K50.0000C1GE00TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KC5032K50.0000C1GE00CT-ND - Remsbit (CT)
478-KC5032K50.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KC5032K50.0000C1GE00
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
11mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)