KC3225Z50.0000C1KX00
DigiKeys produktnummer
478-KC3225Z50.0000C1KX00TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KC3225Z50.0000C1KX00CT-ND - Remsbit (CT)
478-KC3225Z50.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KC3225Z50.0000C1KX00
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KC3225Z50.0000C1KX00 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,71V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
8,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)