KC3225K75.0000C10E00
DigiKeys produktnummer
478-KC3225K75.0000C10E00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KC3225K75.0000C10E00
Beskrivning
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
75 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KC3225K75.0000C10E00 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
8mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)