KC2520Z125.000C1KX00
DigiKeys produktnummer
478-KC2520Z125.000C1KX00TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KC2520Z125.000C1KX00CT-ND - Remsbit (CT)
478-KC2520Z125.000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KC2520Z125.000C1KX00
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,71V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
15,5mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)