KC2520K22.5792C1GE00
DigiKeys produktnummer
478-KC2520K22.5792C1GE00TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KC2520K22.5792C1GE00CT-ND - Remsbit (CT)
478-KC2520K22.5792C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KC2520K22.5792C1GE00
Beskrivning
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22.5792 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
6mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)