CX3225SB49152F0HELC1
DigiKeys produktnummer
478-CX3225SB49152F0HELC1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225SB49152F0HELC1CT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225SB49152F0HELC1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225SB49152F0HELC1
Beskrivning
CRYSTAL 49.1520MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
49.152 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Frekvens
49.152 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)