CX3225SB25000D0FLJCC
DigiKeys produktnummer
478-CX3225SB25000D0FLJCCTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225SB25000D0FLJCCCT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225SB25000D0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225SB25000D0FLJCC
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)