CX3225SB18432P0FPQCC
DigiKeys produktnummer
478-CX3225SB18432P0FPQCCTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225SB18432P0FPQCCCT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225SB18432P0FPQCCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225SB18432P0FPQCC
Beskrivning
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18.432 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
18.432 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)