CX3225SB16000D0GZJC1
DigiKeys produktnummer
478-CX3225SB16000D0GZJC1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225SB16000D0GZJC1CT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225SB16000D0GZJC1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225SB16000D0GZJC1
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±15ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CX3225SB16000D0GZJC1 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-75°C
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±15ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)