CX3225GB12000H0KPSC1
DigiKeys produktnummer
478-CX3225GB12000H0KPSC1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225GB12000H0KPSC1CT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225GB12000H0KPSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225GB12000H0KPSC1
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)