CX3225GA25000D0PTVCC
DigiKeys produktnummer
478-CX3225GA25000D0PTVCCTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225GA25000D0PTVCCCT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225GA25000D0PTVCCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225GA25000D0PTVCC
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±50ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CX3225GA25000D0PTVCC Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-150°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±150ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)
Lastkapacitans
8pF