CX3225FB25000B0FZZH1
DigiKeys produktnummer
478-CX3225FB25000B0FZZH1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-CX3225FB25000B0FZZH1CT-ND - Remsbit (CT)
478-CX3225FB25000B0FZZH1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CX3225FB25000B0FZZH1
Beskrivning
3.2MM X 2.5MM 25MHZ 6PF, +/-10PP
Tillverkarens standardleveranstid
38 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 30 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Frekvenstolerans
±10ppm