CKR06BX105KRVTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 475
I lager: 76
KEMET
KEMET
I lager: 75
Bilden för CKR06BX105KRVTR1 är inte tillgänglig
CKR06BX105KRVTR1
DigiKeys produktnummer
478-CKR06BX105KRVTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR06BX105KRVTR1
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer BX Radial
EDA-/CAD-modeller
CKR06BX105KRVTR1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Storlek/dimension
L 0,290" x B 0,090" (7,37 x 2,29mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)