CKR05BX220KRTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för CKR05BX220KRTR1 är inte tillgänglig
CKR05BX220KRTR1
DigiKeys produktnummer
478-CKR05BX220KRTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR05BX220KRTR1
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
EDA-/CAD-modeller
CKR05BX220KRTR1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)